חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

חורף בנורבגיה

עזרה בתכנון טיול לנורווגיה? השאירו פרטים 👇

חורף בנורבגיה – האם שווה לטוס אל חופשה חורפית בנורבגיה? עד כמה קר בחורף של נורווגיה? היכרות ראשונה עם עונות החורף בנורווגיה >>

בדיוק חזרתי מטיול חורפי לנורווגיה ולמרות שקצת דאגתי לקור, מצאתי את עצמי מוכנה היטב עם בגדי החורף והאביזרים הנכונים. לבשתי פחות או יותר את אותם הבגדים במהלך ביקורי החורפי בסוואלברד, אז למדתי משהו על חורף בנורבגיה כשגרתי במה שהוא כנראה החורפי ביותר בנורבגיה. אמנם היה לי מאוד כיף באיסלנד בחורף, נורבגיה היא מקום מיוחד לבקר בו כשקר בחוץ.

הרי נורבגיה, החורף ממשיך ובגובה פני הים מזג האוויר שונה מאוד בחורף, אך בהרים מובטחת ארץ הפלאות החורפית, מכיוון שיכול אפילו לרדת גשם מעט.

ההילות

המכונות גם אורורות, נפוצות יותר בנורבגיה בעונת החורף. נובמבר, דצמבר וינואר הם החודשים החשוכים ביותר, ואילו דרום נורבגיה ממשיכה לראות את השמש בחודשי החורף. מכיוון שאורות הצפון נראים במיוחד בצפון נורבגיה בחורף, תוכלו להבטיח כי האורחים שלכם יראו אותם, כפי שמוכיח הנוף המרהיב של אורות הצפון מהפארק הלאומי הנורבגי באוסלו, מבית העירייה של אוסלו ואפילו מהעיר עצמה.

צליל חכם

שייט בחורף בנורווגיה הוא בהחלט משהו שאתה רוצה להוסיף לרשימת הדלי שלך. אם אתם רוצים משהו פחות יוצא דופן, אפשר גם ליהנות משייט חורף בנורבגיה. באוסלו ובעיר הבירה יש פעילויות חורף רבות המוצעות לתיירים ולמקומיים, כמו סקי וסנובורד.

אם כל זה לא מספיק כדי לשכנע אותך, הנה 16 דברים מדהימים שנורבגיה צריכה לעשות בחורף. רשימת אריזה חורפית זו לנורבגיה מבוססת על רשימת היעדים הפופולאריים ביותר במדינה, כמו אוסלו ובירת אוסלו.

מעולם לא הייתי מטייל חורף

אז זה לא היה משהו שעשיתי קודם, במיוחד נסעתי לנורבגיה בחורף. הטיול הראשון שלי בנורווגיה בחורף הזה היה לראות את כל מה שיש לנורבגיה להציע. יש כמה מקומות נפלאים לבקר בהם בחורף, אך בהחלט כדאי לך ללכת לטרומסו וליהנות מחופשת הסקי האופיינית לחג המולד. זהו אחד מאתרי הסקי הפופולריים ביותר בנורבגיה ומקום נהדר לעשות את כל זה במהלך חופשת חורף טיפוסית!

ישנם מספר מקומות בנורבגיה בהם תוכלו להתפעל מאורות הצפון המרהיבים, אך שפיצברגן הוא הטוב ביותר. זהו אחד המקומות הקרים בעולם, עם טמפרטורה של -40 מעלות צלזיוס בלילה.

אם אתם רוצים לחוות את החורף של נורבגיה מאין כמותה, בקרו בספיצברגן, אחד המקומות היפים בעולם, עם טמפרטורה של -40 מעלות צלזיוס בלילה.

צפונה יותר נמצאת ארכיפלג ספיצברגן

החלק הצפוני ביותר של נורבגיה, הקר ביותר בחורף עם טמפרטורה של -40 מעלות צלזיוס. לופוטן ממוקם במרכז המעגל הארקטי ולכן הוא אידיאלי לביקור באורות הצפון. נכון שהטמפרטורות יכולות לעלות ולרדת בחורף הנורבגי, אבל הטמפרטורה הקרה שחוויתי באופן אישי בנורבגיה הייתה באוסלו -23 מעלות צלזיוס והיא הולכת ומתקררת באופן משמעותי בסוולבארד, עם טמפרטורות נמוכות עד -20 מעלות צלזיוס בלילה ועד +40 מעלות צלזיוס בסוף השבוע.

לכן, עדיף להיות מודעים לכך ולהתחשב בכך כחלק חשוב בתכנית הטיולים בחורף. אם אתם בנורבגיה, בואו לחקור את 16 הדברים המדהימים הללו וחזרו באביב, בקיץ ובסתיו כדי לחקור אותם עם נקודת מבט חדשה על עונת החורף.

בחורף חושך לחלוטין

אך אם אתה מבקר בנורבגיה בחורף, תוכל לנצל את ההזדמנות כדי ללמוד עוד על נורבגיה ותרבותה. פירטנו גם כמה חוויות ייחודיות שיפתו אותך לנסוע ליעדי חורף נורבגיים. אם אתם חושבים לנסוע לנורווגיה לעשות ספורט חורף ופעילויות, מומלץ לנסוע. בהתבסס על הטיפים לעיל לאריזה לחורף בנורבגיה, תוכל למצוא מידע נוסף על אפשרויות הטיול הטובות ביותר לחורף עבור נורבגיה.

אם אתם מגיעים לנורבגיה בחורף

כתבנו גם רשימת אריזה מלאה לחורף בנורבגיה. אם אתה גר בחלק מהעולם שבו החורף באמת עומד על הפרק וחווית תנאי חורף בעבר, תחווה את מצב החורף. הבחירה בבגדי החורף הנורבגים שתארזו לנורווגיה בחורף תלויה בסוג הפעילויות והמקומות בהם אתם מבקרים.

בעוד שחושך יכול גם להעשיר את חווית החורף בנורווגיה

עדיף לזכור את שעות האור המוגבלות בעת תכנון ימיך, שכן חושך יעשיר גם את חוויות החורף שלך באוסלו. לדעתנו, הזמן הטוב ביותר לבקר בנורבגיה בחורף הוא בין פברואר למרץ, כאשר עדיין יורד שלג ויש לך את ההזדמנות לראות את הזוהר הצפוני וכשהימים ארוכים מספיק כדי באמת לעשות משהו. אנו יודעים שלרוב יש סיבה לא לבקר בנורבגיה בחורף, אך אם נקלעתם למזג אוויר גרוע, אנו ממליצים על שהייה קצרה בחורף הנורבגי מכיוון שקיבלתם הרבה אור יום.

לחזור למשהו ספציפי?

חוויה בנורווגיה מתחילה כאן

כבר הצטרפת לקבוצת הפייסבוק שלנו?

הצטרפו לקבוצת המטיילים שלנו בפייסבוק ותקבלו המון טיפים, המלצות ומידע חשוב על נורווגיה!

דילוג לתוכן