נורבגיה בדצמבר

נורבגיה בדצמבר? תתכוננו לחופשת כריסמס (חג המולד) מדהימה בנורבגיה! כל מה שצריך לדעת על טיול בחודש דצמבר אל נורבגיה! חופשה חורפית קסומה ומיוחדת

אם אתם מתכננים חופשה בסוף השבוע בחורף, מדוע לא לדלג על הקריביים המנוסים ולבלות במקום 36 שעות באוסלו, נורבגיה? עונת הזוהר הצפוני החלה שוב, אז קחו את השלג וצאו לחוות עוד דברים מגניבים לעשות בנורבגיה בחורף. בעוד שחודשי הקיץ הם עונת השיא של נורבגיה, עם טיולים ושטים בפיורדים, הטיול בנורווגיה אינו מוזל. זוהי אחת התקופות הטובות ביותר לבקר בנורבגיה, עבור תיירים המחפשים שלג או צדים את האורורה בוריליס ללא ההמונים בינואר ובפברואר. באוסלו נמצאים כמה מהאטרקציות התיירותיות הפופולריות ביותר של נורבגיה, כמו המוזיאון הלאומי והמוזיאון הנורבגי להיסטוריה של הטבע.

ההילות

המכונה גם אורורה בוריאליס, שכיחות יותר בנורבגיה בעונת החורף וניתן לראותן בצפון הארץ, במיוחד בחודשי החורף. למי שנוסע לנורווגיה בחורף יש סיכוי טוב יותר למצוא את האורות הרוקדים של האורורה בוריאליס. בעוד שקשה יותר לזהות את הזוהר הצפוני בקיץ, מובטח כי האורחים יראו אותם, בעוד שהאורורה בוריאליס נראית הכי צפונית לנורבגיה בחורף.

מסיבה זו, אוקטובר, פברואר ומארס הם החודשים הטובים ביותר לראות את הזוהר הצפוני של נורבגיה.

לדעתי

הזמן הטוב ביותר לבקר בנורבגיה הוא בחורף, בפברואר ובמרץ, כשיש עדיין קצת שלג ויש לך את ההזדמנות לראות את הזוהר הצפוני וכשהימים ארוכים מספיק כדי לעשות זאת משהו. מאי ויוני הם גם חודשים טובים לבקר בנורבגיה בנסיעה לפיורדים כמו הארדנגר פיורד, אך בחודש מרץ אין הרבה סיורי F-Jord וקשה להגיע לשם. אז אם אתה מבקר באוסלו בתקופה החמה יותר של השנה, שקול לבקר בפיורדים אלה כדי לחקור את העיר ולראות עוד על נורבגיה. אני ממליץ על שהייה קצרה בנורבגיה בחורף, כך שאם מזג האוויר הגרוע יתפוס אותך, תקבל אורות נהדרים בחורף.

אני יודע שלרוב יש סיבות לא לבקר בנורבגיה בחורף, כמו חוסר שלג, קר ומזג אוויר גרוע, אך זו בדרך כלל הסיבה שבגללה אינך מבקר בנורבגיה בחורף.

יש הרבה מקומות נפלאים לבקר בהם בחורף, אבל משום מה כולם בוחרים בטרומסו. מרבית המבקרים בנורווגיה נוחתים בקירקנס, בין אם להפלגה ובין אם לא, ולכן זה אחד מיעדי החורף האהובים עלי.

אם אתה מחליט לבקר במדינה הארקטית ולא אוהב את הקור

ביקור בנורווגיה בחורף הוא בחירה טובה. אם אתה רוצה לראות את הזוהר הצפוני לפחות פעם אחת בחייך, אז אתה צריך להסתכל לצפון נורבגיה. יש הרבה מקומות נפלאים לבקר בהם בחורף, אבל באמת אין מקום טוב יותר ללכת אליו מטרומסו כדי ליהנות מהנופים הטובים ביותר של הזוהר הצפוני ומהנוף הכי יפה. תוכלו לבקר בכל הפארקים הלאומיים של נורבגיה, כמו גם ברבות מהאנדרטאות והמונומנטים הלאומיים שלה, כך שישנם מקומות רבים בהם תוכלו לבקר במהלך ביקורכם.

אם אתה תוהה היכן לבקר בנורבגיה בחורף, אז ראש אל ההרים.

רשימת האריזה לנורווגיה החורף מבוססת על רשימה של 16 דברים מדהימים לעשות בנורווגיה בדצמבר. אז הצטרפו אלינו כשאנחנו חוקרים 16 מהפעילויות המדהימות הללו בנורבגיה בחודשי החורף דצמבר, ינואר, פברואר ומארס.

מעולם לא הייתי אף פעם מטייל חורפי

והטיול הראשון שלי לנורווגיה בחורף היה לראות את כל מה שיש לה להציע. אמנם נהניתי מאוד באיסלנד בחורף, נורבגיה היא מקום מיוחד לבקר בו כשקר, אז זה היה משהו שלא עשיתי קודם לנסוע במיוחד בחורף. הטמפרטורה הקרה ביותר שחוויתי באופן אישי בנורווגיה הייתה באוסלו 23 מעלות צלזיוס, אך היא התקררה משמעותית. עשיתי את חופשת הסקי האופיינית לחג המולד בינואר ובפברואר וכמה ימים בפברואר ובמרץ, למעט כמה שבועות בחודש מרץ.

חלקים מנורבגיה, המשתרעים צפונית לחוג הארקטי, חווים לילות קוטביים, לפחות לזמן מה בדצמבר ובינואר.

המשמעות

היא שהשמש זורחת מעל האופק ואפשר לראות את הזוהר הצפוני עד 100 קילומטר צפונה. זה לשון המעטה לומר שאחד הדברים המרגשים ביותר לעשות בנורבגיה הוא לראות את הזוהר הצפוני באמצע החורף. לומר שיש לך הזדמנות לראות את "הזוהר הצפוני" זו חוויה שאינה זמינה בצפון אמריקה, אירופה או המזרח התיכון.

להלן רשימה של המקומות והפעילויות הטובים ביותר

אך רשמנו גם כמה חוויות ייחודיות שיפתו אתכם לנסוע ליעד חורף נורווגי. אם אתם רוצים לחוות את הפיורדים של נורבגיה אך אין לכם זמן להגיע ללופוטן, עליכם לבקר בגרינג'רפיורד, שנמצא קרוב הרבה יותר לאוסלו. המקום הטוב ביותר בנורבגיה הוא לראות דובי קוטב ואת שמש חצות, ובחורף חשוך לחלוטין. ישנן סיבות רבות מדוע כדאי לבקר בנורבגיה בדצמבר, לא רק בגלל הזוהר הצפוני, אלא גם בגלל האוכל הנורבגי הטעים שמהווה חלק גדול ממנה.

לחזור למשהו ספציפי?

חוויה בנורווגיה מתחילה כאן

כבר הצטרפת לקבוצת הפייסבוק שלנו?

הצטרפו לקבוצת המטיילים שלנו בפייסבוק ותקבלו המון טיפים, המלצות ומידע חשוב על נורווגיה!