נורבגיה בקיץ

נורבגיה בקיץ: עונה מומלצת לטיול בנורווגיה – המלצות על עונות הקיץ של נורבגיה. תכנון טיול בנורבגיה בחודשי הקיץ? להלן המלצות למטייל הישראלי!

בתחילת מאי, סוף סוף הגיע הזמן לתלות את מעילי החורף הכבדים שלנו וליהנות מהעובדה שהקיץ ממש מעבר לפינה בנורבגיה הארקטית.

ייתכן שהחורף אינו בעונה במקומות מסוימים

אך יש הרבה מה לעשות בנורבגיה, ורשימה זו תהיה מכוונת לטיולים קצרים וארוכים בנורבגיה. בין אם אתם מבקרים בקיץ או בחורף, הנה 10 הדברים הטובים ביותר שתוכלו לעשות באוסלו, נורבגיה בקיץ בחודשים מאי ויוני. מדינה בסקנדינביה עושה טיולים רבים ביוני וביולי, אז הימנעו מהאטרקציות התיירותיות העיקריות של נורבגיה על ידי בחירה ביעדים פחות מוכרים.

זה נכון במיוחד בצפון נורבגיה

שם מזג האוויר הקר וחוסר באור השמש יכולים להיות קשים למדי בשאר ימות השנה. זה גם מטריד אנשים, במיוחד סטודנטים, הורים ותלמידים, שיכולים באמת לנסוע לנורווגיה בקיץ. הבעיה היא שאם אתה מתכנן להגיע בחודש מאי או יוני, וזה המקרה כאשר רוב הטיולים המפורסמים של נורבגיה פתוחים, אתה לא רוצה לנסוע לנורווגיה.

לכן, הזמן הטוב ביותר לבקר במדינה הסקנדינבית המדהימה הזו הוא כאשר יש לה 70 מעלות. הימים הארוכים והלילות עוצרי הנשימה הם שהופכים את הקיץ לתקופה פופולרית לביקור בנורבגיה.

אני אוהב את הרי האלפים של לינגן ואת הלגלנד

שם חיים כמה מהאנשים הידידותיים ביותר של נורבגיה. אם אתם רוצים חוויה ייחודית באמת, צאו לטיול באחד מיעדי התיירות הפופולריים ביותר בנורווגיה, כמו סטוונגר. נורווגיה עשירה במקומות נהדרים לבקר בה, אך אם אתה נוהג צפונה תוכל להגיע עד בריטניה, גרמניה, צרפת, איטליה, ספרד ואיטליה. ביקור בנורווגיה בקיץ מציע לכם אפשרות לראות את הטבע ולחקור את המקומות היפים ביותר שם.

גם אם תחליט לבקר רק בחלק מנורווגיה בקיץ, יש לך הרבה מה לראות ולחוות.

אז הצטרפו אלינו כשאנו מגלים 16 דברים מדהימים ונלמד על המגוון הרחב של נורבגיה במהלך חופשת הקיץ

עשה בנורבגיה, אנו מקווים שמצאת רשימה זו של פעילויות נהדרות בכיף נורווגי בקיץ ומצפים להרפתקה שלך בנורבגיה! אם אתה מתכנן לבקר בנורבגיה בקיץ הקרוב וליהנות מרשימת האריזה הנורבגית שלנו, תוכל לשתף אותה בפינטרסט, פייסבוק או טוויטר. חופשת סקנדינביה, הזמינו את החופשה הסקנדינבית שלכם עוד היום ולמדו עוד על המדריכים הנהדרים שלנו לחופשות הקיץ ונורבגיה ולהזמין כרטיסים.

אנו מקווים שנהניתם מהפוסט הזה על האריזה לטיולכם בנורווגיה בקיץ הקרוב. אם אתם מתכננים לנסוע לאוסלו בקיץ הקרוב, תוכלו לצפות לארוז ולהכין רשימת אריזה.

בחורף

אתה יכול לחוות מפלים קפואים, הרים מושלגים ואפילו אגמים קפואים כשאתה משייט בין הפיורדים של נורבגיה. הקיץ הוא זמן קל לבקר באלפי הפיורדים לאורך חוף נורבגיה. הם מוקפים בחופים היפים ביותר בעולם ובהרים היפים ביותר במדינה.

אינך צריך לנסוע לצפון נורבגיה כדי לראות את שמש חצות; כנ"ל לגבי אורות הצפון שתוכלו לראות באביסקו, שבדיה. את התרבות הסאמית ניתן למצוא בכל פינה במדינה, מההרים ועד לפיורדים ואפילו בעיר אוסלו עצמה.

אם אתה רוצה לחוות את נורבגיה בחורף כמו שום מדינה אחרת

בקר באחת משתי הערים הגדולות בנורבגיה, אוסלו או ברגן, בירת המדינה. כמו אוסלו, זוהי עיר מדהימה ויפה לבקר בה והיא בהחלט צריכה להיות בראש רשימת המקומות לביקור בנורבגיה עד שנת 2021. זהו אחד המקומות הטובים ביותר בנורבגיה, במיוחד עם הנופים שניתן לראות מהם הפיורדים. נורבגיה היא הרפתקה נהדרת שלוקחת אותך למסע דרך הקרחונים האדירים הנוצצים מתחת לשמש הקיצית.

לפני שנכנס היישר לביקורת על הפלגת הפיורדים הנורבגית שלנו

אני רוצה לספר לך כמה מהדברים החשובים ביותר במדינה. לפני שאתה מבקר בנורבגיה בשנת 2021 או בכל שנה אחרת, זכור שהיא מדינה שונה מאוד מרוב המדינות האחרות בעולם. להלן נסביר מה קורה בגבולות נורבגיה ומדברים על כמה מקומות שאולי תרצה לבקר בהם עד 2021 לפני שאתה עוזב.

נורבגיה הוגדרה כאחד המקומות הטובים ביותר לחיות ולבקר בה בכמה הזדמנויות ויש לה כמה מהחופים והפיורדים היפים באירופה. אזור צפון אירופה, המורכב משוודיה ודנמרק ונורווגיה, הוא מקום נפלא לבקר בו בחורף ובקיץ הקרובים.

אם אתה רוצה לצאת לצפון האמיתי של נורבגיה ולהימנע ממזג האוויר הקר והמושלג, הקיץ הוא הזמן הטוב ביותר להגיע לשם. אם אתם מחפשים זמן חם מאוד לבקר בנורבגיה, החודשים החמים ביותר הם יולי, אוגוסט ואז יוני.

לחזור למשהו ספציפי?

חוויה בנורווגיה מתחילה כאן

כבר הצטרפת לקבוצת הפייסבוק שלנו?

הצטרפו לקבוצת המטיילים שלנו בפייסבוק ותקבלו המון טיפים, המלצות ומידע חשוב על נורווגיה!