מסלולי טיול בנורווגיה

מסלולי טיול מומלצים בנורווגיה – הכירו טרקים מושלמים לטיולים קסומים בנורווגיה. אז איפה לטייל בנורבגיה? כל מה שצריך לדעת כאן!

שרוך את מגפיך וצא להרפתקה הררית – ישנם אלפי מסלולי הליכה בנורבגיה שמחכים להתגלות. הרשימה הבאה מציגה 10 ממסלולי הטיול החשובים ביותר במדינה, אך מרבית ההצעות הללו אינן ידועות לכם וחלקן יכולות להיות עמוסות למדי. אלו הטיולים המובילים בנורבגיה והם כה מגוונים שאם אתה זקוק למטייל מנוסה להפליא שמוכן לעשות את כולם, כולל 5 טיולים שונים מאוד, תמצא בדיוק את זה שמתאים לצרכים שלך.

אם אתם מחפשים טיול באמת מאתגר בצפון נורבגיה ויש לכם המון זמן

אל תחפשו רחוק יותר מנורדקאלוטלדן. אם אתם נהנים לטייל כמונו, עיינו ברשימת מסלולי הטיול הטובים ביותר באירופה, המהווה מדריך מקיף לעשרת מסלולי הטיול הראשונים באירופה. אלה הם רק חלק מהמקומות הטובים ביותר לטייל בהם בנורבגיה, אז אם אתה אוהב לטייל או אפילו סתם לטייל, סימן את הפוסט הזה.

ההליכה מג'נדסהיים לממורובו אורכת כ- 6 שעות

אך החדשות הטובות הן שלדעתנו זה הרבה יותר קל מאשר ללכת מכיוון אחד לשני. הטיול משביל הטיול נמצא ממש מחוץ לסטאוונגר, כולל המעבורת, לכן אנו ממליצים לכם להישאר בקוטג 'סמוך או לנסוע ברכבל. אם אתה בגיירנגר ואף אחד לא בא איתך, הטיול לקייפנה הוא זה שאליו אתה רוצה לפנות. אנו ממליצים להישאר באחת הצריפים שליד השבילים, מכיוון שזה מקום נהדר לחנות בו, ועל הדרך תוכלו ליהנות מההליכה הזו עם הליכה נינוחה בירידה.

קמפינג

הוא דרך נהדרת לראות את נורבגיה, בין אם זה טיול בהרים, ביקור בערים או ביקור בעיירת חוף מקסימה. לקבלת מידע נוסף מחוץ למסלול מכות, בדוק כמה מהטיולים הטובים ביותר מרומניה. חצו פיורדים, בקרו בעיר והעמידו רגל אחת מול השנייה באחד ממסלולי הטיול הטובים בעולם.

מאמר זה מתמקד במסלול שבדרך כלל מטיילים בו בקיץ הנורבגי

אך ניתן לטייל בו גם בחורף. מסלולי טיול בנורבגיה הם אחת הפעילויות הפופולריות ביותר בקרב צעירים ומבוגרים, לכן מאמר זה יתמקד במסלולים שבדרך כלל הייתם הולכים בקיץ הנורבגי. הטיול הקשה ביותר, אך גם המתגמל ביותר בתוך נורבגיה הוא שביל הווידאן. הייתי קורא לזה "הפיורד שלוקח אותך למעלה", אבל זה למעשה יותר שביל הררי מאשר שביל.

בראש פלוין יש לך הזדמנות לפקוח עין על העיר אוסלו ושאר נורבגיה

יש מגוון רחב של מסלולי הליכה ושבילים שאפשר לחקור, ואני יכול להמליץ להוריד את אפליקציית Outtt לטיפים לטיולים בנורבגיה, אבל באמת שאתה יכול לטייל בכל מקום, אפילו באמצע החורף ואפילו בקיץ.

כדי לעזור לך להתחיל, ברצוני להציג בפניך כמה מיעדי הטיול החשובים ביותר בנורבגיה. כדי להכניס את עצמך לאווירה של טיול, ישנם כמה כללים שצריך לעקוב לפני שאתה יוצא לטיולים בנורבגיה. אם אתה לא רואה את עצמך מטייל, לא הייתי ממליץ לך ללכת לטייל כאן באוסלו, אבל אם אתה מטייל, אתה צריך מגפי הליכה טובים איתך כשאתה יוצא למסלולי ההליכה של נורבגיה. עם כל שביל שתעבור בנורבגיה, תחצה כמה מהאזורים היפים ביותר על פני כדור הארץ. לנורבגים שבאמת משתמשים במסלולים, כדאי שתחקרו על אופי מסלולי הטיול הנורבגיים ועל החי והצומח המקומי.

מבחינה תרבותית

לנורבגיה יש קשר חזק מאוד לטבע, המסייע בהשראת טיולי הטיולים והטרקים שלה. למדינה יש הזדמנויות הליכה אינסופיות ממש, ותמצאו מסלולי טיול מהיפים בעולם, כמו גם את מדריכי הטיול הטובים ביותר להפיק את המיטב מטיולכם. טיולים בנורבגיה יכולים להיות חוויה ייחודית אם תבחרו את הטיול הנכון לניסיון ולמיומנויות שלכם. כשמדובר בטיולים טובים בנורבגיה, תגלה שאתה לא לבד, הנורבגים יודעים טוב מדי כמה גדולה מדינתם.

טיולים בנורבגיה הם חוויה יוצאת דופן

עם פלטפורמות צפייה מרהיבות המתנשאות מעל כמה מהפיורדים היפים ביותר. הדבר הנהדר בטיולים בנורבגיה הוא שעליך לטייל במעלה הגבעה ושאתה לא יכול להתכחש ליופיים של הפיורדים וההרים הנורבגיים אם אתה נוסע במשך שעתיים בכל פעם.

אם אתם מתכננים טיול הררי

קמפינג בנורבגיה או סתם רוצים לבלות יום בטיולים בהרים סביב בר, תוכלו למצוא כאן את כל המידע הדרוש לכם. אני מקווה שזה יעזור לך לתכנן את הטיול שלך שם ולענות על שאלותיך לגבי טיולים בפארק הלאומי יוטונהיים, נורבגיה, היכן אתה יכול לשהות, מה כדאי לעשות ולא כדאי לעשות.

לחזור למשהו ספציפי?

חוויה בנורווגיה מתחילה כאן

כבר הצטרפת לקבוצת הפייסבוק שלנו?

הצטרפו לקבוצת המטיילים שלנו בפייסבוק ותקבלו המון טיפים, המלצות ומידע חשוב על נורווגיה!