נורבגיה הזוהר הצפוני

נורבגיה הזוהר הצפוני: טיול אל הזוהר הצפוני של נורווגיה כל מה שצריך לדעת. אז איפה רואים את הזוהר הצפוני בנורבגיה, מתי ואיך מגיעים? הכל כאן!

טרומסו, העיר הגדולה ביותר בצפון נורבגיה, ידועה כאחד המקומות הטובים ביותר בעולם לראות את הזוהר הצפוני בשל קרבתו לחוג הארקטי.

טרומסו

הוא המקום המושלם לצוד את הזוהר הצפוני, מכיוון שהוא אחד המקומות הפופולריים ביותר בעולם לראות את האורורה בוריאליס. נורבגיה מברכת מבקרים מכל רחבי העולם לראות את הזוהר הצפוני, אך יש לך גם אפשרות לראות אותם בסיור או לעשות את רובם בעצמך. צאו לטיול בעיר הצפונית ביותר של נורבגיה, טרום סוי, בצפון נורבגיה לטיול יום ולסיור לילי בעיר הגדולה ביותר בנורבגיה, אוסלו, כדי לקבל את הסיכוי הטוב ביותר לראות את הזוהר הצפוני.

כמובן

ישנם יעדים רבים אחרים בהם תוכלו לבקר כדי לחוות את הזוהר הצפוני. רק שים לב שאם אתה לא משלם עבור סיור, זה אף פעם לא ערובה לראות אותם. יש, עם זאת, כמה דרכים פשוטות וזולות – ידידותיות לראות אותם בטיול. לנורבגיה יש כל כך הרבה מה להציע כמדינה בכלל, שמובטח לך שיהיה לך זמן מדהים, גם אם אתה אף פעם לא רואה את האורות.

לבסוף, אם הסיבה העיקרית לביקורך בנורווגיה היא לראות את הזוהר הצפוני, יהיה לך יותר מזל. אם אתה רוצה לראות את הזוהר הצפוני ונמצא רחוק מספיק צפונה, נורבגיה היא אולי המקום הטוב ביותר לבקר בו.

אם אתם תוהים היכן תוכלו לראות את הזוהר הצפוני בנורווגיה מחוץ לאוסלו

אנו ממליצים שהסיכוי הטוב ביותר יהיה לחלק הצפוני של המדינה, במיוחד לטרומסו שבחוג הארקטי. למרות שלא היינו ממליצים על אוסלו רק כדי לראות את האורורה, אינך צריך להיות באוסלו. אם אתה נמצא בקו רוחב שבו אתה רואה את הזוהר הצפוני ובאמת רוצה לראות אותם, האפשרות הטובה ביותר שלך היא לעלות על מטוס לטרומאסו, מקום במעגל הארקטי.

אם אתה מעוניין לצלם את הזוהר הצפוני בנורבגיה, אחד מהטיולים שלך יעלה. קרא את המדריך שלנו כדי לראות את הזוהר הצפוני והרפתקאות אחרות בנורווגיה ובסביבתה לקבלת מידע נוסף בנושא זה.

אם המטרה העיקרית שלך בביקור בנורבגיה

היא לראות את הזוהר הצפוני, זהו סיור נהדר עבורך. אנו מקווים שיהיה לכם כיף רב בביקורכם בטרומסו ואצבעות ידיים שתראו כמה אורות צפון בנורבגיה. אנו מקווים שיש לך מושג טוב לאן אתה יכול ללכת לראות את הזוהר הצפוני בנורבגיה היפה וכיצד אתה יכול לראות את הזוהר הצפוני. ספר אורות צפוני בו תוכלו לראות אותו בחינם באמזון, גוגל פליי, אמזון קינדל וחנויות מקוונות אחרות.

הדבר החשוב ביותר לומר מראש

הוא שתוכלו לראות את הזוהר הצפוני של נורבגיה מכל מקום. אפשר בהחלט לבלות סוף שבוע ארוך או אפילו כמה שבועות בצפון נורבגיה ולראות את הזוהר הצפוני, אבל כמובן שצריך קצת תכנון ומזל. תכנון טיול לנורווגיה רק כדי “לראות” את הזוהר הצפוני יכול להיות אתגר שתלוי מאוד במזל ובמזג האוויר.

אחת הדרכים הטובות ביותר לחוות את הקסם של נורבגיה

היא לערוך סיור מאורגן באורות הצפון בטרומסו. אם ראיתם את האורורה, ישנם גם סיורים מודרכים לראות את הזוהר הצפוני בנורבגיה, כמו אלה המוצעים בטרומאו. טרומסו מציע מגוון סיורים, החל מטיול יום לקוטב הצפוני, לסיור לילי ועד ללינת לילה.

לאלה התוהים באילו חודשים נראים נורא הזוהר הצפוני בנורבגיה

עונת השיא בנורווגית היא ספטמבר עד מרץ. אם אתה תוהה איזה חודש הכי טוב לראות את הזוהר הצפוני, אוקטובר הוא הטוב ביותר, אבל אתה יכול לראות אותם גם בחודשי החורף דצמבר, ינואר ופברואר.

חודשי אוקטובר עד מרץ הם הזמן הטוב ביותר לראות את הזוהר הצפוני בנורבגיה, מכיוון שאין יותר משעת חושך. מרץ הוא גם זמן טוב לבקר בנורבגיה כדי לראות את הזוהר הצפוני, במיוחד בחודשי החורף דצמבר, ינואר, פברואר ומארס.

כשהימים קצרים יותר בנורבגיה, אתה יכול לראות את הזוהר הצפוני בין השעות 5 ל -6 בבוקר, וזה נהדר, אבל לא מאוחר מדי בלילה. כמובן, לא צריך להיות מופתע לראות את הזוהר הצפוני של נורבגיה, כי אתה אפילו לא צריך לחכות עד 2024.

אני מקווה שנהנית מהפוסט הזה על המקומות שבהם אתה יכול לראות את הזוהר הצפוני בנורווגיה ואם אתה מעוניין ללכת לשם, מה עליך לעשות.

הדבר הראשון שעליך לדעת

הוא שהמקום הקל ביותר לראות את הזוהר הצפוני בנורבגיה הוא לפלנד הנורבגית, שכן אתה יכול לראות היכן יש צורך ב- KP נמוך. יש מדריך שמסביר בפירוט מדוע כדאי לקחת סיור באורות הצפון לטרומסו, איך לצלם אותו ומה יש לו להציע כסיור אורורה טוב. אתה צריך גם להבין את הזמן הטוב ביותר לראות אותם גם בהתבסס על מיקום השמש. התקופות והמקומות הטובים ביותר לראותם הם בדרך כלל בשעות הערב והבוקר המוקדמות, במיוחד בחורף.

חוויה בנורווגיה מתחילה כאן

שינוי גודל גופנים
ניגודיות